Beurer IL 30

bílá
Rozměry (VxŠxH)
12 x 20 x 16 cm
Časovač

Infračervená lampa IL 30 léčebné procesy je možné cíleně podpořit.

• , zakoupeno v Electro World

Spokojenost

• , zakoupeno v Váhy a tukoměry

Doporučuji.

• , zakoupeno v centralnilekarna.cz

• Jediné - nevím, jak bych se měla zachovat v případě vady infralampy - záruka 3 roky

Jsem spokojena - ale co to eventuální uplatnění záruky?

• , zakoupeno v Pilulka.cz

skladné, stabilní, účinné

• časovač

Skvělá cena. Možnost nastavení požadované doby osvitu dle potřeby díky časovači.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• cena, časovač, jednoduchost použítí, přenositelnost

Potřebovali jsme něco na uvolnění rýmy a bolesti zad. Máme ho krátce a zatím plní to, proč jsme ho koupily. Manipulace s ním je jednoduchá a rychlá. Rozhodně bychom tento výrobek doporučily.

• skvělý účinek
    • splňuje, co je psáno
    • na rýmu, bolesti v krku, akné, kožní problémy, posílení imunity,

byl to dárek a je to super !!!

• , zakoupeno v ElektroCR.cz

• vše

produkt odpovídá mým požadavkům, fotografie vypovídá o reálném vzhledu produktu, časovač funguje, lampa svítí jak má, dokonce má i léčivé účinky, jak uvádí výrobce - při zánětu dutin naprostý luxus, vyléčena za 1 den ;) vřele doporučuji lidem, kteří trpí na problémy s dutinami a rýmou či bolestí hlavy - opravdu to má blahodárné účinky. 12minutový interval pro načasování je naprosto vhodný, lampu jsem při nachlazení použila 2x denně a druhý den jsem nevěděla o rýmě ani bolesti dutin... maminka si s její pomocí nahřívá bolavé klouby v kolenou a říká, že již ta bolest není tak velká, jako byla předtím.. asi zázračný přístroj.. ovšem na každého může mít jiné účinky :)

• , zakoupeno v MADER.cz

• dostala jsem se do zdravotních potíží a tato lampa mi byla doporučena rehabilitační pracovnicí na doléčení

tento produkt mi pomáhá při doléčení zdravotních potíží, perfektně mi prohřívá postižená místa, na které potřebuji suché teplo
    Ostatním známým ho vřele doporučuji, již si ho také někteří zakoupili